Neden Güneş Duvar Kağıtları

Çevre ve insan sağlığına önem veriyoruz

Suya dayanıklı duvar kağıtları üretiyoruz

Güneşe ve ısıya dayanıklı duvar kağıtları üretiyoruz

Kaliteli malzeme ile daha çok ısı yalıtımı sağlıyoruz

Kaliteli malzeme ile daha çok ses yalıtımı sağlıyoruz

Duvar kağıtlarımızın duvarda kalma ömrü 15 yıldır

Boyalarımız solvent içermez su bazlı boyalar kullanıyoruz

Duvar kağıtlarımıza 10 yıl garanti veriyoruz

Ürün duvardan söküldüğünde zeminin bozulmama garantisini sunmaktayız

Duvar kağıtlarımız 3 aşamalı yıkamaya dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır

Duvar kağıtlarımız koku, nem yada rutubet yapmaz

Tüm ürünlerimizde stoklu çalışıp, hızlı teslimat yapıyoruz

Avantajlarımız

Hammadde avantajları

Ürünlerimizde kullanılan boyalar SOLVENT ve FTALAT içermez. Su bazlı boyalar tercih ediyoruz ve boyalarımız kokusuzdur. Bu sayede, insan sağlığı açısından güvenli ve çevre-dostu bir ürün sunuyoruz.

Uygulama avantajları

Duvar kağıdı ürünlerimizin duvarda kalma ömrü 15 yıldır ve uzun vadede boya kullanımına göre maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Evlerinizin tüm duvarlarında duvar kağıdı kullanımı, ses ve ısı yalıtımı konusunda ek avantajlar sağlar. Duvar kağıdı değiştirme isteği durumunda, zemin hazırlama işlemi ile kolayca yeniden uygulanabilir (zemin garantisi de sağlanır).

PVC avantajları

Türkiye'de bir ilke imza atarak, son teknoloji ve hızlı kaplama (coating) makinesi ile PVC kaplamalı taban kağıdı üretimini gerçekleştiren fabrikamız, alt zeminden yüzeye herhangi bir nem ya da rutubet gibi sorunlar oluşturmaz. Kolaylıkla temizlenebilir ve suya ile güneşe karşı dayanıklılığı yüksektir. Ayrıca altın ve gümüş gibi metalik renklerde oksitlenme riski yoktur.

Ebat Avantajı

1 rulo uygulamada minimum fire oranıyla 106 cm x 1020 cm boyutlarına sahip, 10.80 m2'lik bir alanı kaplayabilen rulolar üretiyoruz.

Tedarik ve stok avantajları

Ürünlerimizin tedarik süreleri Türkiye’nin en uzak noktasına en fazla 2 gündür. Katalog içersinde bulunan desenlerin hepsi stoklarımızda mevcuttur ve mevcut olacaktır. Kataloglarımızda yer alan ürün yelpazemizdeki tüm desenler stoklarımızda mevcuttur, müşterilerimize sıfır hata ve en hızlı sürede ulaştırılmaktadır.

Çevre avantajları

Ürünlerimiz Türkiye'nin her noktasına en fazla 2 günde teslim edilebilmektedir. Katalogumuzda yer alan desenlerin tamamı stoklarımızda mevcuttur ve her zaman bulunabilir. Ürün yelpazemizdeki tüm desenler sıfır hata ile ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.